banner

Ev Eşyaları-Züccaciye

Enflasyon düşmeye devam edecek

Maliye Bakanı Şimşek, 'Enflasyonda kur ve gıda fiyatlarının etkisi ile arzuladığımız momentumu yakalayamadık ama yine de enflasyon muhtemelen düşmeye devam edecek' dedi.
Devamini Oku ›


Maliye Bakanı Şimşek'ten çiftçiye müjde

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, tarımsal destekleme ödemeleri kapsamında çiftçi ve üreticilere ödenmek üzere 1 milyar 262 milyon lira ödeneğin serbest bırakılmasını onayladı.
Devamini Oku ›


'Türkiye'nin kurla ilgili bir endişesi yoktur'

Ekonomi Bakanı Zeybekci, şu anda kesinlikle Türkiye'nin kurla ilgili bir endişesinin olmadığını, yakın gelecekte de olmayacağını söyledi.
Devamini Oku ›


Yüksek teknolojiye yüksek teşvik

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, yüksek teknolojili ürünlerin, Türkiye'nin neresinde üretildiğine bakılmaksızın en yüksek teşviki alacağını belirtti.
Devamini Oku ›


Gümrük Birliği'ni güncelleme görüşmelerine başlayacağız

Avrupa Birliği Bakanı Bozkır, AB ile Gümrük Birliği'nin güncellemek için görüşmelere başlayacaklarını belirterek "Güncellediğimizde yıllık ticaret hacmi 300 milyar dolara çıkacak"…
Devamini Oku ›


Sonuçlarını hep birlikte takip edeceğiz"

Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bank Asya yönetiminin TMSF'ye devrine ilişkin, "Mevzuat çerçevesinde BDDK bir karar almış durumda. Bunun sonuçlarını da hep birlikte takip edeceğiz" dedi.
Devamini Oku ›


Avrupa'daki durgunluk aşırı sağı güçlendirir

Maliye Bakanı Şimşek, Avrupa'daki durgunluğun devam etmesinin aşırı sağı daha da güçlendireceğini, o nedenle Avrupa'nın evini düzene koyması gerektiğini söyledi.
Devamini Oku ›


Başlangıç ödeneği 2015'te yüzde 12,6 arttı

Kalkınma Bakanı Yılmaz, 2015 Yılı Yatırım Programı'nda tahsis edilen 53,5 milyar liralık başlangıç ödeneğinin, 2014 Yılı Yatırım Programında tahsis edilen başlangıç ödeneğine…
Devamini Oku ›


TÜSİAD'ın açıklaması çok garip oldu

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, TÜSİAD Başkanı Dinçer'in açıklamalarına ilişkin, "Bizim açımızdan çok garip bir açıklama oldu" dedi.
Devamini Oku ›


Altın ve Döviz Kurları

Altn Fiyatlar
Dviz

Güncel Döviz Çevirici

Dviz evirici

Reklam ve İletişim

Ekonomi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Ekonomi Times, Haber Ajansı üyesidir.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Ekonomi Times