banner

Güncel

EPDK'dan 9 akaryakıt şirketine 3,5 milyon lira ceza

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, 9 akaryakıt şirketine 3 milyon 509 bin 614 lira tutarında ceza verilmesini kararlaştırdı.
Devamini Oku ›


Brent petrolün varil fiyatında 'dolar' düşüşü

Brent petrolün varil fiyatı, uluslararası piyasalarda dolara olan talebin artmasının etkisiyle düşüşünü 4'üncü güne taşıdı ve 48,17 dolara kadar geriledi.
Devamini Oku ›


DHMİ Genel Müdürü Ocak: Samsun Çarşamba Havalimanı 3 ay kapatılacak

DHMİ Genel Müdürü Ocak, "Samsun Çarşamba Havalimanı'nı, pistte yapacağımız çalışmalar nedeniyle, 1 Mart-31 Mayıs 2017 tarihlerinde kapatmaya karar verdik."' dedi.
Devamini Oku ›


Türkiye-İsrail doğalgaz boru hattı projesi için ilk temas

Türkiye ile İsrail arasında inşa edilmesi öngörülen doğalgaz boru hattı projesini tartışmak üzere kurulan çalışma grubu, ilk toplantısını geçen hafta İstanbul'da yaptı.
Devamini Oku ›


Dolar endeksi yılın zirvesinde

ABD'de Cumhuriyetçi Parti adayı Donald Trump'ın seçim zaferinin ardından başlayan tahvil faizleri ve dolardaki yükseliş hız kazanırken, dolar endeksi son 11 ayın zirvesini gördü.
Devamini Oku ›


Doğalgazın ulaşmadığı yerleşim birimi kalmayacak

EPDK'dan yapılan açıklamada, doğalgaz ulaşmamış 5 il arasında bulunan Ağrı ve Tunceli için Aralık ayında ihaleye çıkılacak.
Devamini Oku ›


Türkiye'nin sektörel kredi haritası

Türkiye'de, bu yılın 9 aylık döneminde 10 sektör için kullandırılan nakdi kredi miktarı 700 milyar liraya yaklaşırken, "ziraat ve balıkçılık", en fazla nakdi kredi verilen…
Devamini Oku ›


Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: S&P'nin yaptığı hatasını düzeltme ve özür dileme

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, S&P'nin Türkiye'nin kredi görünümü yükseltmesine dair, "Bu not yükseltme daha çok kendi hatalarını düzeltme ve kendi adına özür dileme…
Devamini Oku ›


Maliye Bakanı Ağbal: Piyasaların canlanması için her tedbiri aldık

tedbiri aldık Maliye Bakanı Ağbal, "İlk iki çeyrekte ekonomi belli bir seviyede gittikten sonra üçüncü çeyrekte bir yavaşlama var. Hükümet olarak piyasaların canlanması için her tedbiri…
Devamini Oku ›


Altın ve Döviz Kurları

Altn Fiyatlar
Dviz

Güncel Döviz Çevirici

Dviz evirici

Reklam ve İletişim

Ekonomi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Ekonomi Times, Haber Ajansı üyesidir.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2017 Ekonomi Times