banner

Mobilya-Gıda

Suudi Arabistan'a et satmak isteyenler dikkat!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) yapılan açıklamada, Suudi Arabistan'ın ithal ettiği büyükbaş kırmızı et ve beyaz ete uygulanan geçici yasak mekanizmalarına http://www.sfda.gov.sa/en/food/about/administration/mangement_food/Pages/EDOIFC-LBI.aspx…
Devamini Oku ›


'Sebze, meyve fiyatlarında ciddi artış beklemiyoruz'

TÜMESKOM Başkanı Er, "Havalar soğumaya başladı. Ciddi kar yağışı bekleniyor ancak kar ve soğuk havaya rağmen üretimin iyi olmasına güveniyoruz. Bundan dolayı da fiyatlarda ciddi artış…
Devamini Oku ›


TİGEM 3 bin 713 işçi almayı planlıyor

TİGEM Genel Müdürü Taşan, "Gelecek yıl TİGEM'e 3 bin 713 daimi işçi alınması talebimiz var. Hazine ile görüşmelerimiz devam ediyor" dedi.
Devamini Oku ›


Tüketici sebze ve meyvenin alış fiyatlarını takip edecek

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, sebze ve meyvelerin perakende satış noktalarında karekod künyeli olarak yer almaya başladığını belirterek, "Uygulamayla kimin ne kadara sattığı kamuoyunca…
Devamini Oku ›


Ayvalık pazarına Yunan akını

Midilli Adası'nda yaşayan Yunanistan vatandaşları, her hafta perşembe günleri feribotla Ayvalık'ta kurulan semt pazarlarına geliyor.
Devamini Oku ›


Patates sektör temsilcilerini sevindirdi

Patates üretiminde Türkiye'nin önemli merkezlerinden Nevşehir'de ürünler hasadın tamamlanmasının ardından bölgedeki kayadan oyma depolarda muhafaza ediliyor.
Devamini Oku ›


Semt pazarları en bol ve ucuz dönemini yaşıyor

Mevsim itibarıyla kış sebze ve meyvelerinin yanı sıra yazdan kalanların da yer aldığı İzmir'in semt pazarlarındaki tezgahlarda ürün açısından yılın en bol çeşitli dönemi yaşanıyor.
Devamini Oku ›


Gıda güvenliğinde TSE'ye yeni görev

Bozulabilir gıda maddeleri taşımacılığında kullanılan özel ekipmanların uygunluk değerlendirme işlemleri, Türk Standardları Enstitüsü tarafından yapılacak.
Devamini Oku ›Altın ve Döviz Kurları

Altn Fiyatlar
Dviz

Güncel Döviz Çevirici

Dviz evirici

Reklam ve İletişim

Ekonomi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Ekonomi Times, Haber Ajansı üyesidir.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2019 Ekonomi Times