banner

Araplara 'klozetli' VIP araç

Tue 29, November 2016 Kategori İnşaat - Turizm
İstanbul'da faaliyet gösteren firma, kişiye özel tasarladığı gizli kasa, mini buzdolabı, ses ve görüntü sistemi ile klozet gibi özellikleri bulunan, fiyatları 20 bin ile 120 bin avro arasında değişen VIP araçları, Belçika, Fransa, Almanya, Rusya, Suudi Arabistan, Ürdün ve Umman gibi ülkelere ihraç ediyor.

Düzenlenen bir program kapsamında Bursa'ya gelen firmanın satış müdürü Nalan Toruk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yaklaşık 20 yıldır kendi mühendisleriyle araç içi özel tasarımlar yaptıklarını söyledi.

Bugüne kadar seyyar tır mağazaları, seyyar kuyumcu, deprem araştırma ile ambulans ve servis araçlarının iç dizaynını gerçekleştirdiklerini aktaran Toruk, şu anda daha çok, önemli kişilerin ve yabancı turistleri gezdiren turizm firmalarının özel tasarımlı araçlarını ürettiklerini belirtti.

Toruk, sıfır alınan aracın iç aksamında müşterilerin isteği doğrultusunda değişiklikler yaptıklarını ifade ederek, "Aracın koltuklarını ve plastiklerini değiştiriyoruz. İsteğe göre araca elektrikli, yatan veya dönen koltuklar takıyoruz. Şoförle iletişimi kesmek için araca LCD televizyon monte ediyoruz. Araçlara, kablosuz internet, uydu sistemleri, ses sistemi, kahve makinesi, mini buzdolabı, özel gizli kasa gibi eklemeler yapabiliyoruz. Araca elektrikli masalar koyarak yolcuların daha konforlu seyahat etmelerini sağlıyoruz." dedi.

Müşterilerin isteğine göre araçları dizayn ettiklerine değinen Toruk, "Araplardan değişik talepler geliyor. En son Suudi Arabistan'dan bir Arap müşterimiz araçta tuvalet ve duş ünitesi istemişti. Araç çok büyük değildi, minivan tarzı bir araçtı. Arap müşteri hayalindeki tasarımı bize iletti. Biz de müşterinin isteği doğrultusunda aracı klozetli dizayn edip teslim ettik. Bu araç yaklaşık 300 bin liraya mal oldu." ifadelerini kullandı.
AA
Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 15445
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.ekonomitimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

Altın ve Döviz Kurları

Altn Fiyatlar
Dviz

Güncel Döviz Çevirici

Dviz evirici

Reklam ve İletişim

Ekonomi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Ekonomi Times, Haber Ajansı üyesidir.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Ekonomi Times