banner

Fatsiad Başkanı Dr. Faruk Çetin Fas Krallığı Yeşilayını ziyaret etti

Fri 27, April 2018 Kategori Türkiye
Fas -Türkiye işadamları derneği FATSİAD başkanı Dr. Faruk Çetin, işadamları ile yaptığı yoğun toplantıların yanı sıra, son günlerde tüm dünyada yaygın bir hal alan bağımlılık alışkanlıkları ile mücadele eden FAS KRALLIĞI ÜLKE YEŞİLAY'ını ziyaret etti.

Ziyaretin çok olumlu geçtiğini söyleyen Çetin, Ekonomitimes'a yapmış olduğu açıklamada şöyle konuştu; "Gayet güzel ve olumlu bir ziyaret oldu. Hatta geldiğim gün itibari ile yoğun bir gündemle ziyaretlerimiz devam etmektedir. Bu gün FAS KRALLIĞI ÜLKE YEŞİLAY'ını ziyaret ettim. Bağımlılık konusunda Türkiye'nin desteği ve birlikte yapılabilecek işbirliği hakkında derneğimiz (FATSİAD)'ın nasıl katkı sağlayabileceğinin yanı sıra, dernek olarak bu tür insanlığı ilglendiren konular hakkında derneğimizin her türlü işbirliğine hazır olduğunu ilettim" dedi.

Ziyaretlerinde FAS KRALLIĞI ÜLKE YEŞİLAY'ı başkanı Dr. Asmaa Debbagh ile bir araya gelen FASTİAD başkanı Dr. Faruk Çetin, birlikte yapılan işbirlikler daima başarılı ve güçlü olur. İnsanlık adına dernek olarak yardımcı olursak kendimizi bahtiyar hissedeceğiz dedi.


Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 6773
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.ekonomitimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

Altın ve Döviz Kurları

Altn Fiyatlar
Dviz

Güncel Döviz Çevirici

Dviz evirici

Reklam ve İletişim

Ekonomi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Ekonomi Times, Haber Ajansı üyesidir.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2019 Ekonomi Times