banner

Türkiye'nin esas gücü üretimde

Sun 23, April 2017 Kategori Güncel

Giyimkent Tekstilya Daimi Fuar Merkezi’nin açılışına katılan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye’nin yüksek teknolojilerde de yatırım yapmasının önünü açtıklarını ve teşvik ettiklerini dile getirdi. Kurtulmuş, "Tekstil sektörü, hâlâ Türkiye’nin istihdamının motor gücü ve çok güçlü bir istihdam sağlıyor. İstihdam seferberliğine Giyimkent de destek veriyor. Burada emeği geçenlere, destek verenlere teşekkür ediyorum” dedi.

MARKA VE MODA

Tekstil sektöründeki en önemli meselelerden birinin marka üretebilmek olduğunu aktaran Kurtulmuş, "Böylesine önemli bir fuar merkezinin açılması ve Giyimkent’in moda merkezi haline getirilmesi, hiç kuşkusuz markalaşmayı da beraberinde getirmek durumundadır. Bu konuda da atılacak her türlü adımda Türkiye ekonomisini yöneten hükümet olarak arkanızda olduğumuzu ifade etmek isterim” diye konuştu.


Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 8943
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.ekonomitimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

Altın ve Döviz Kurları

Altn Fiyatlar
Dviz

Güncel Döviz Çevirici

Dviz evirici

Reklam ve İletişim

Ekonomi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Ekonomi Times, Haber Ajansı üyesidir.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Ekonomi Times