Reklam
  • Reklam
Fransızcayı Ücretsiz öğreten bir Youtube Kanalı !
Reklam

Fransızcayı Ücretsiz öğreten bir Youtube Kanalı !

Daha önceki haberimizde bahsetmiştik , Fransa'da doğmuş ve eğitim görmüş ve Akademisyenlik yapmış olan Aykut Yavuz Youtube kanalında ( Aykut Yavuz Fransızca Dersleri ) ücretsiz Fransızca dersleri sayesinde şu an binlerce kişiye ulaşmış durumda. Başlangıç seviyesi derslerin ( A1A2) videoları tamamlanmış.

18 Ocak 2021 - 04:28 - Güncelleme: 18 Ocak 2021 - 04:35
Reklam

Daha önceki haberimizde bahsetmiştik , Fransa'da doğmuş ve eğitim görmüş ve Akademisyenlik yapmış olan Aykut Yavuz Youtube kanalında ( Aykut Yavuz Fransızca Dersleri ) ücretsiz Fransızca dersleri sayesinde şu an binlerce kişiye ulaşmış durumda.

Başlangıç seviyesi derslerin ( A1A2) videoları tamamlanmış.

 

Şu an B1B2 seviyesi ile video dersleri tüm hızıyla ileri seviyeye kadar devam edeceğini söyleyen Aykut Yavuz, sözlerine şöyle devam etti.

"Aykut Yavuz Fransızca Dersleri Youtube" kanalında yorumları okuyunca takipçilerin de kalitesi ve eğitime ve Aykut Hocaya olan güvenleri dikkatimizi çekti,

 

Derslerin yalın ve herkesin anlayacağı dilde anlatması çok sayıda takipçiye bu dili yeniden sevdirmiş ve güven vermiş durumda. Böyle bir kanalı keşf etmelerinden aşırı memnun olduklarını belirten binlerce teşekkür yorumu yapıldığına bizler de şahit olduk.

 

Aykut Yavuz'un ayrıca "İnstagram sayfasında" da birbirinden faydalı paylaşımları var, bu haberimizde onu da duyurmak istedik böylelikle Fransızca öğrenmek isteyen herkes bu değerli hizmetten yararlanması için hizmetinize sunuyoruz.

 

Aşağıda Kanalın linkini ve Instagram sayfasından derslere ulaşmanız için, sizlele paylaşmak ve eğitime duyarlı olan herkesin faydasına sunuyoruz.

 

Youtube Kanalın linki: https://www.youtube.com/channel/UC3JYej3asgx4D7iAf8QSWXQ

 

B1 seviyesinin ilk videosunun linki:

 

https://youtu.be/M3Rxdbc5exY

 

Instagram sayfa adı : aykutyavuzfransizca

 

https://instagram.com/aykutyavuzfransizca?igshid=1stydw1jaynuo

Reklam
Reklam
Bu haber 19254 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Şerif Gürakar
    11 ay önce
    Tek kelime ile"BRAVO" ücretsiz bu çabanız alkış***ır... Merci beaucoup,Aykut YAVUZ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GLT'yi dün kapatmak isteyenler bugün sahiplenmektedir
GLT'yi dün kapatmak isteyenler bugün sahiplenmektedir
Cekette ile Deri Modasına Tarz Bir Yaklaşım
Cekette ile Deri Modasına Tarz Bir Yaklaşım